top of page

Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için beslenme alışkanlıklarımızın düzenli ve dengeli olması oldukça önemlidir. Ancak, beslenme konusunda bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri hayatımıza entegre etmek kolay değildir. Ayrıca, günümüzde iş yoğunluğu, zaman kısıtlılığı nedeniyle, sağlıklı beslenmek oldukça zor hale gelebiliyor. Bu noktada bir diyetisyenin yardımı, sağlıklı bir beslenme programı oluşturmak için oldukça faydalıdır.
Değerli Diyetisyenimiz Mina Baştan'ın oluşturduğu, Bien Mangé mutfağında hazırlanan sağlıklı beslenme paketleriniz, sağlıklı bir yaşam sürdürmek için gereken tüm besinleri içermesi yanı sıra, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri de içerir. Sağlıklı beslenme paketleri, sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır. Yüksek protein, düşük karbonhidratlı, vejetaryen, vegan, glutensiz veya laktozsuz gibi farklı seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.
Bien Mangé, adrese teslimat hizmeti ile, sağlıklı beslenmek isteyen ancak iş yoğunluğu, zaman veya beceri kısıtlılığı olan kişiler için oldukça faydalı bir çözüm sunar. Paketlerin dengeli besin içeriği, taze ve lezzetli olması, adrese teslim edilmesi ve uygun fiyatlı olması, sağlıklı beslenme alışkanlıklarınızı kazanmanıza yardımcı olur.

WhatsApp Image 2023-04-20 at 17.48.02.jpeg
bottom of page